Жіночі пальта

Posted by | Пальто | Wednesday 25 March 2009 09:15

« Мода пальта весна 2009   |   Пальто осінь 2007 »

Пальто - Жіночі пальта Ви справжня жінка? Тоді напевно любите видозмінюватися. Іноді так хочеться дозволити собі нову зачіску, макіяж, аксесуари, а найголовніше - одяг, у тому числі і верхню. Адже по ній зустрічають.

На жаль, не у кожної є можливість придбай обновку хоч би раз в сезон. Втім, це не відноситься до завсідників нашого магазина. Адже основна перевага при виборі одягу в «Кашемірі на Краснопресненськой» - її невисока ціна при абсолютній відповідності європейським стандартам якості.
За десять років роботи ми навчилися догоджати найвимогливішим смакам милих жінок. Тільки у нас Ви зможете вибрати пальто від 600 до 17000 рублів .

Асортимент нашого магазина постійно поповнюється новинками, відповідними останнім течіям і тенденціям моди. Наші менеджери чуйно відстежують погоду на ринку модельних переваг.

Пальто - Жіночі пальта Більше 1000 моделей пальта постійно змінного асортименту представлено 70 російськими виробниками за дуже комфортними для покупця цінами.
Компанія співробітничає з такими крупними виробниками як Kristy, AMULET, SEDG,KROYYORK, СОКІЛ, YLLUZZORE, TRIFO, A&J collection, BUGALUX, LIKSTY, AVALON, Гамелия-м, VESH, KORU-STYLE, ALIK SINGER, МАРІОЛІ, ASTOR, STYLE, V-art . І це далеко не повний список наших партнерів.

Тут і одяг строгого крою для ділових жінок, і «останній писк» для тих, хто йде в ногу з часом, і «пальтова» класика, для тих, хто не має наміру зраджувати своєму стилю. Одним словом, одяг на будь-який смак.

Пальто - Жіночі пальта Представлені моделі виконані відповідно до сертифікованих стандартів пошиття, з найрізноманітніших, переважно імпортних (Італія, Німеччина) тканин: шерстяних і напівшерстяних з додаванням акріліка, гобеленових, з драпу і велюру.


Tags: , , , , , , , ,

Пальто


Схожі записи

Copyright © 2009  Виробництво верхнього одягу  »  Пальто
, 0.539 seconds, 1.839 Mb2517